WEEKEND #1

20:00

Svoje víkendy si většinou plánuji, tak týden dopředu, protože představa toho, že mám konečně volnej den a strávím ho doma je pro mě asi ta nejhorší. Tento víkend byl jeden z těch opravdu vydařenějších, jak už co se týče jídla tak i zážitků. 

Sobotu jen rychle shrnu, začali jsme obědem v naší milované indické (Beas-dhaba), kde měli výborný vegan burgry na váhu, takže nás vyšly na cca 70 korun. Mimochodem mají nově otevírací dobu i v sobotu. Celý den jsme zakončili novým Star Wars a stavili se na oblíbenou tasty tofu bagetu od Bánh Mì Makers (vegan verze bez majonézy na vyžádání).


  

Neděle, ale teprve stála za to. Rozhodla jsem se, že budu, co nejvíce produktivní a začala ranním úklidem celého bytu. odpoledne jsem šla ven s vypůjčeným širokoúhlým objektivem (celej foťák váží, tak 10 kilo, takže žádná sranda) nafotit něco do školy a poté jsem měla v plánu zajít si procházkou do oblíbeného Analogue. Měli totiž celý den oficiální představování nového Lomo'Instant Automat a já jako hrdá majitelka instaxu wide nemohla chybět. Taky mě lákala možnost výhry téhle novinky v podobě losování. A tak jsem přemluvila Jelena a vyšli jsme. Další skvělá část dne byla, když jsem zjistila, že na Újezdě otevřeli pobočku Angelata! Takže přestávka na espresso a sorbetík. Já si totiž ve zmrzlinářství vždy objednám kávu a dochutím si ji kopečkem zmrzliny. V tomto případě to byl kokosový sorbet, naprosto luxusní kokosový sorbet! Celý podnik je moc hezký a mají tam dokonce i umyvadlo přímo v místnosti se stoly, což se v mým případě dost hodí, protože i ve 22 letech neumím sníst zmrzlinu bez toho, abych si neulepila ruce. Po této příjemné zastávce jsme znovu vyrazili. Mimochodem na Újezdě se také nachází Nikon Photo Gallery, která stojí za to navštívit. 


Můj lačný pohled do oken Angelata #lol

V Analogue jsme vhodili lístečky s naším jménem do losovacího obalu od pizzy (nekecám :D) a pan majitel nám dokonce znovu otevřel prostor v zadní části obchodu, kde jsme se mohli podívat na výstavu fotografií Ondřeje Kubíčka, kterou jsme bohužel předtím nestihli. Následovalo ozkoušení nového již zmíněného instantu a potom vylosování výherce. Když jsme viděli, že soutěže se zúčastnilo asi 50 lidí, neměli jsme žádný očekávání, bylo to téměř nemožné a tak jsme vůbec nebyli překvapení, když na lístečku stálo jméno Petr Jelen.... ANO vyhrál to můj přítel, který ani nechtěl opustit byt. Tyhle náhody mě hodně baví, co na to říct?  Lomo'Instant Automate vítej do rodiny!


A takovéto cute fotečky do peněženky to dělá.


Takže, posláním tohoto článku je: choďte často do Analogue obchůdku, je to tam skvělý a i když třeba nemáte v plánu si něco pořídit, určitě si minimálně prohlédněte všechny ty krásný barevný foťáky a popovídejte si s panem majitelem, protože je hrozně fajn!

You Might Also Like

0 komentářů