THINGS IN MY BAG

15:13

Ahoj!

Občas mě až překvapí kolik věcí se mi vleze do batohu. Kabelky už dlouho nenosím, protože mi nepřijdou tak pohodlné na nošení jako batohy! Proto jsem si během roku pořídila asi 3 batůžky v různých barvách, které ráda střídám. 
Jak už jsem psala, v batohu nosím každý den docela velké množství věcí, které potřebuji neodmyslitelně k životu. Jednou z těch NEJVÍC nejvíc potřebných je můj iPad Air 2. Když jsem si ho pořizovala, nečekala jsem, že mi bude téměř nahrazovat notebook. Ve škole na něm píšu poznámky a doma koukám na seriály. 

Co se týče elektroniky, další z věcí, které bych fakt nechtěla zapomenout je powerbanka. Ta moje je od Apei ve tvaru pandy  a funguje už druhý rok úplně skvěle. Vydrží na dvě nabití, což mi, tak akorát stačí. Pokud žádnou nemáte a nosíte sebou nabíječky s tím, že pak hledáte kam je zapojit, doporučuji pořídit si tuhle pandí.

Diář mám od Filofax. Tuhle značku diářů mi doporučila kamarádka, jsou dražší a mají možnost vyměnitelné náplně. S diářem jsem spokojená a slouží mi už druhým rokem, jen bohužel nemůžu říct, že by byl úplně kvalitní v poměru s cenou. Hned první měsíc se mi začal rozlepovat a taky se rychle poškrábe, takže ne úplně ideální.

O peněžence jsem už psala v NEW IN / Prosinec, mám ji měsíc a pořád ji stejně moc miluju!

Eko taška na nákup asi není úplně zajímavá, ale je to skvělá věc. Mně osobně rozčiluje brát si stále nové igelitky, kterých mám doma asi 1000, i přes to, že jsem si žádnou už tak 3 roky v obchodě nevzala. Navíc ta moje je ve tvaru jablíčka, a dá se sehnat v drogerii D&M.

Láhev na vodu, kterou si většina plete s placatkou (haha) je od Slimka.cz, je naprosto geniální v tom, že se hezky vleze do batohu a je strašně dobře úložná. Další plus je taky minimalistický design. Sluneční brýle u sebe nosím i když je zima, kdyby náhodou začalo svítit haha. To krásný tyrkysový pouzdro jsem dostala od své kamarádky tuším k 18tinám. Takže nedílná součást mého batohu.

Dalším důležitým obsahem je LUSH scrub bubblegum na rty, který voní a chutná jako žvýkačka. Přiznám se, že ho občas místo na pusu dávám přímo na jazyk, protože má konzistenci cukru. Scrub jsem nikdy předtím nepoužívala, ale musím říct, že je lepší než klasický balzám, opravdu rty vyhladí. Dávám si ho vždy chvíli před nanesením rtěnky. 


Deodorant mám z Marks & Spencer a voní jako růže. Navíc kosmetika v M&S je s certifikátem #crueltyfree což mi přijde skvělý. Další kosmetikou je toaletní voda s vůní manga od Body Shop, v tuhle chvíli asi můj nejoblíbenější obchod s kosmetikou, všechny jejich vůně jsou skvělý a strašně identický.


Uzavíratelný TANGLE TEEZER ve zlaté barvě je můj oblíbenec a beru ho vždy na cesty. Doma mám ještě jeden ve větší velikosti a jsem s oběma moc spokojená.

A poslední velice důležitá část, jsou RAW proteinové tyčinky. Jako asi většině lidí co nejí živočišně produkty, se mi často stává, že se ocitnu na místě, kde se prostě nemám šanci najíst, nebo naopak zapomenu svačinu, takže nejím třeba 5 hodin v kuse a to je dost špatný. Tyhle tyčinky sou skvělý řešení než se dopravím do Loving Hutu nebo jinýho vegan fastfoodu haha.


A bez čeho se v tašce neobejdeš ty?
You Might Also Like

0 komentářů