BEST OF / leden

19:43

Ahoj! Sice opožděně, ale přece přidávám moje top 3 lednový oblíbenosti, o kterých musíte vědět   

SKAM


Opravdu dlouho jsem hledala seriál tohoto typu. Jestli máš rád Skins, tak SKAM budeš 
milovat! Norský seriál má hodně odpočinkovej děj. Hlavní hrdinové mě dost baví a stejně, tak i jejich styl oblíkání. Plus vidím i v jeho délce. Každá epizoda má jen 20 minut, což je podle mě úplně nejlepší a adekvátní k prokrastinačním přestávkám.











Toni Erdmann


Ano, film který mě za měsíc leden nejvíc zaujal je zase z Německa. Skvělý a zajímavý na něm je, že dokáže vyvolat několik rozdílných emocí zároveň v jedné scéně. Děj se zabývá docela aktuálními problémy dnešní doby - stres, samota, přetvářka, materialismus a syndrom vyhoření. Film není rozhodně odpočinkový a trvá docela dlouho, takže si na něj určitě vyhraďte čas, kdy nejste unavení, protože jinak hrozí, že usnete.. 


Vegan v kondici


Tahle kniha je můj oblíbenec spíš za každej měsíc v roce. Je to totiž taková učebnice na to, jak se cítit dobře. Napsal ji kanadský šampion v ultramaratonu a triatlonu a měla by být nedílnou součástí knihovny každýho vegana. Obsahuje velké množství tipů, návodu a hlavně detailný jídelníček, což je obzvlášť pro člověka jako jsem já, co vše potřebuje polopatě vysvětlit, geniální.




You Might Also Like

0 komentářů