Farmářské trhy na Náplavce, vegan pizza, kolaudace Palm tattoo.

17:50

Celý týden si na mobilu každou chvíli aktualizuju počasí a hlídám kolik má být o víkendu stupňů. Tuto sobotu to vyšlo hezky na 17 a sluníčko. Proto jsme si hned naplánovali farmářské trhy na Náplavce. Myslím, že většina z vás o nich musí vědět, protože už jsou docela provařený a po 9 hodině ráno je tu tak 4 890 lidí. Pokud si, ale přivstanete stojí to za to.Poslední dobou moje návštěva farmářských trhů vypadá docela dost podobně. Pokaždé sebou beru proutěný košík a keep cup jako profesionál haha. Nejdřív zkontroluji kolik nových stánků přibylo a potom si jdu pro svoje nejoblíbenější paleo brownies a sojové cappuccino do mama coffee 
Potom si jdu pro nejlepší olivy na světě, beru největší zavařovačku, která nám s Jelenem většinou vydrží max týden. Další stánek, který nikdy nevynechám je ten, kde prodávají hlívu ústřičnou a žampiony. Ovoce a zeleninu nakupuji různě podle toho, kde se mi víc líbí. Bohužel poslední měsíce skoro nikde nemají saláty.


Návštěva farmářských trhů není jen o nákupu, je to i skvělej zážitek. Potkáte spoustu hezkých psů, ochutnáte dobrý jídlo a odnesete si květinu tulipánů. Nají se tu opravdu úplně každý. A pokud vychytáte i hezký počasí vše si můžete sníst na lavičce u vody. My tu tentokrát vydrželi až do odpoledne.
Vegan pizza

Na večer jsme se chystali na kolaudaci nově otevřeného tattoo studia v Libni a protože je po cestě skvělá pizzerie Manna, kde nabízejí vegan options, plán na večeři byl jasnej. Na téhle pizzerii je super, že si můžete celou pizzu navrhnout sám a cena je vždy 149,- Kč. Dokonce jsme dostali čtvrtou vegan pizzu zdarma, takže skvělý.

  

Kolaudace Palm Tattoo

Jak už jsem zmiňovala, po večeři jsme šli rovnou na kolaudaci Palm Tattoo. Prostory tohoto moc pěknýho studia jsou vážně super. Člověk se tam cítí jako doma. Majitelka je moc milá a můžete si tu pořídit třeba i ručně malované slip ony od tatérky Fausty. Takže jestli někdy třeba půjdete jen kolem, určitě se tam zastavte.

You Might Also Like

0 komentářů