GET OUT #1 kolem Vltavy

18:36

Tenhle menší výlet jsme si naplánovali z minuty na minutu, potom co jsme ráno viděli, jak je venku krásně. Ano, už jsem si zasadila i mátu, což u nás doma značí jaroČasto chodíme běhat na Náplavku a potom kolem Vyšehradu až k Barrandovským terasám (mimochodem už je začínají přestavovat, tak doufám, že zachovají původní architekturu). Proto jsme se rozhodli, že pojedeme k tomuto úseku, kde většinou končíme a zkusíme jít dál kolem Vltavy směrem na Modřany.


Celá cesta je úplně super, většinou se jde po cyklo stezce, kde se dá parádně jezdit i na bruslích. Minete tu spoustu míst, kde si můžete dát točený pivo nebo malinovku. 


My se zastavili u restaurace na lodi jménem Port 62, měli tu zrovna výbornou vegan čočkovou polívku v meníčku, takže jsme se i docela slušně nejedli haha. Poté jsme pokračovali dál až do Modřan, které jsme si trošku prošli (mají tam super malej biograf). Potom jsme se tramvají vrátili ke Žlutým lázním a šli kolem Vltavy směr náplavka. Když sejdete z cyklo stezky na pěší stezku kolem řeky, narazíte i na super roztomilý nutrie, které tam jsou asi dost často, protože je lidé krmí mrkví a salátem #goveg.Možnosti, které máte na náplavce, kam jsme po chvíli dorazili, asi už nemusím zmiňovat, ale pokud jste ještě nebyli na zmrzlině v PURO, tak by jste to měli brzo napravit. Dnešní den si o zmrzlinu úplně říkal, já si vystála frontu kvůli vegan meruňce a rybízu Celá procházka nám zabrala asi 3,5 hodiny, občas jsem si připadala jak na vesnici než v části hlavního města. Takže určitě běžte ven! A nejlíp kolem Vltavy do Modřan jako dnes my.


You Might Also Like

0 komentářů